Tabele rozmiarów - Sklep piłkarski AROS-SPORT

EURO39 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/3
CM24,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,5
UK66,577,588,599,51010,51111,51212,513
USA6,577,588,599,51010,51111,51212,51313,5
EURO28293031323334353636 2/337 1/33838 2/3
CM181919,5202121,522,52323,52424,5
UK10K11K11,5K12,5K13,5K122,53,544,555,5
USA121311,52,5344,555,56
EURO394040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,549
CM24,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,5
UK666,577,588,599,51010,51111,51212,51313,5
USA6,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5
EURO2727,52828,529,5303131,5323333,5343535,53636,537,53838,5
CM1616,51717,51818,51919,52020,52121,52222,52323,523,52424
UK9,5K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,533,544,555,5
USA10C10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C1Y1,5Y2Y2,5Y3Y3,5Y4Y4,5Y5Y5,5Y6Y
EURO394040,5414242,5434444,54545,54646,54748
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,532
JP2525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,532
UK66,577,588,599,51010,51111,51212,513
USA77,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EURO4040,5414242,5434444,54545,54646,54748
CM25,52626,52727,52828,52929,53030,53131,532
UK6,577,588,599,51010,51111,51212,513
USA7,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EURO2324252627
CM14,51515,51616,5
UK6788,59
USA7899,510
EURO40414242,54343,54444,5454647
CM2626,326,82727,52828,528,829,23030,5
EURO383939,5404141,54242,5434444,5454646,54748
CM23,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,531
USA66,577,588,599,51010,51111,51212,51314
ROZMIAR (CM)SMLXLXXLXXXL
KLATKA PIERSIOWA88-9696-104104-112112-124124-136136-148
TALIA73-8181-8989-9797-109109-121121-133
BIODRA88-9696-104104-112112-120120-128128-136
WZROST173178183188193198
REGULARNA NOGAWKA82,58383,58484,585
PRZEDŁUŻONA NOGAWKA77,57878,57979,580
SKRÓCONA NOGAWKA87,58888,58989,590
ROZMIAR (CM)XSSMLXLXXL
BIUST76-8383-9090-9797-104104-114114-124
TALIA60-6767-7474-8181-8888-9898-108
BIODRA84-9191-9898-105105-112112-120120-128
WZROST158163168173178183
REGULARNA NOGAWKA79,579,5808080,580,5
PRZEDŁUŻONA NOGAWKA74,574,5757575,575,5
SKRÓCONA NOGAWKA84,584,5858585,585,5
ROZMIAR (CM)XSSMLXL
KLATKA PIERSIOWA64,5-6666-6969-7575-81,581,5-88,5
TALIA59-61,561,5-6565-6969-72,572,5-75,5
BIODRA68,5-7171-74,574,5-79,579,5-84,584,5-89,5
WZROST122-128128-137137-147147-158158-170
WIEK6-88-1010-1212-1313-15
ROZMIARXSSMLXL
WZROST98-104104-110110-116116-122122-128
WIEK3-44-55-66-77-8
ROZMIARXSSMLXLXXL
GETRY30-3434-3838-4242-4646-5050-54
ROZMIAR (CM)XSSMLXLXXL
WZROST16417017618218892
KLATKA PIERSIOWA889296100104108
TALIA747882869094
ROZMIAR (CM)XSSMLXL
WZROST158164170176182
BIUST889296100104
BIODRA9296100104108
ROZMIARSMLXL
WZROST127-135136-150151-163164-173
WIEK8-1010-1214-1618-20
ROZMIARXSSMLXLXXLXXXL
NUMER BUTA31-3334-3637-3940-4243-4546-4748-50
ROZMIAR (CM)116128134140146XXSXSSMLXLXXL
WZROST113-120120-131131-137137-143143-149149-155155-161161-167167-173173-179179-185185-191
KLATKA PIERSIOWA63-7066-7170-7472-7674-7876-8078-8284-8892-96100-104108-112116-120
ROZMIAR (CM)134140146XXSXSSMLXLXXL
WZROST131-137137-143143-149149-155155-161161-167167-173173-179179-185185-191
KLATKA PIERSIOWA68-7270-7472-7674-7876-8078-8284-8892-96100-104108-112
BOY30-35
TRAMPKARZ35-38
JUNIOR38-42
SENIOR42-46
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.Rozumiem i akceptuję.