Wymiany i Zwroty - Sklep piłkarski AROS-SPORT

WYMIANA:

              Klient może wymienić nieużywany towar w ciągu 30 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki. Krańcowy trzydziesty dzień liczony jest jako data nadania przesyłki od Klienta do AROS-SPORT.COM. Chęć wymiany należy zgłosić drogą mailową na adres: info@aros-sport.com. W mailu należy podać numer otrzymanej faktury VAT bądź paragonu oraz informację na jaki produkt i rozmiar Życzą sobie Państwo wymienić dany towar. W odpowiedzi otrzymają Państwo informację o dostępności danego towaru w danym rozmiarze. Produkt musi być przesłany lub dostarczony w oryginalnym nienaruszonym pudełku. Do paczki należy dołączyć:

– Formularz Wymiany Towaru (plik do pobrania)
– Paragon lub Fakturę VAT za zakupiony towar

Towar wraz z wyżej wymienionym kompletem dokumentów należy wysłać na adres:

AROS-SPORT
ul. Czesława Strzeszewskiego 15/66

20-153 Lublin

AROS-SPORT.COM nie przyjmuje żadnych przesyłek przysłanych za pobraniem. Produkt jak i jego opakowanie nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Produkty uszkodzone, pobrudzone bądź w jakikolwiek inny sposób naruszone, odbiegające od nowego stanu faktycznego będą odsyłane do Klienta na Jego koszt. Prosimy pod żadnym pozorem nie oklejać oryginalnych pudełek taśmą. Po rozpatrzeniu sprawy wymieniamy towar tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

ZWROTY:

Klient ma 30 dni kalendarzowych na ewentualny zwrot towaru od otrzymania przesyłki. Krańcowy trzydziesty dzień liczony jest jako data nadania przesyłki od Klienta do AROS-SPORT.COM. Produkt jak i jego opakowanie nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Produkty uszkodzone, pobrudzone bądź w jakikolwiek inny sposób naruszone, odbiegające od nowego stanu faktycznego będą odsyłane do Klienta na Jego koszt.

Konsument powinien zgłosić chęć zwrotu towaru drogą mailową na adres: info@aros-sport.com. W mailu z informacją o zwrocie powinien znaleźć się numer otrzymanej faktury VAT bądź paragonu. Produkt musi być przesłany lub dostarczony w oryginalnym nienaruszonym pudełku. Do paczki należy dołączyć:

– Fakturę VAT, bądź paragon za zakupiony i zwracany towar
– Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy Kupna-Sprzedaży (plik do pobrania)

Zwracany produkt z wyżej wymienionym kompletem dokumentów należy wysłać na adres:

AROS-SPORT
ul. Czesława Strzeszewskiego 15/66

20-153 Lublin

AROS-SPORT.COM nie przyjmuje żadnych przesyłek przysłanych za pobraniem. Po rozpatrzeniu sprawy zwrotu pieniędzy dokonamy w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania paczki ze wszystkimi wymaganymi dokumentami. Opakowanie jest nieodłączną częścią sprzedawanych produktów. Jeśli towar jest zwracany opakowanie nie może nosić śladów uszkodzeń. Prosimy pod żadnym pozorem nie oklejać oryginalnych pudełek taśmą.

Towary na szczególne zamówienie (z haftem, nadrukiem itd.) itp. są wcześniej indywidualnie negocjowane i nie podlegają wymianie ani zwrotom.

Formularz odstąpienia od Umowy Kupna-Sprzedaży: (plik do pobrania)

2015-11-04 11:01:43

Podziel się tym ze znajomymi!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.Rozumiem i akceptuję.