Reklamacje - Sklep piłkarski AROS-SPORT

               Na wszystkie towary oferowane w naszym sklepie jest 24 miesięczna gwarancja producenta. Gwarancja rozpatrywana jest tylko i wyłącznie za okazaniem faktury VAT bądź paragonu. Przy rozpatrywaniu reklamacji wspomagamy się opinią niezależnego specjalisty ds. oceny jakości. Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przez nas przesyłki. Termin ten dotyczy poinformowania Klienta o sposobie rozpatrzenia reklamacji. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z Ustawą Rady Ministrów z dn. 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (DZ.U. NR 141 poz.1176). Konsument reklamuje produkt na własny koszt. Produkt musi być przesłany lub dostarczony w oryginalnym nienaruszonym pudełku. Do paczki należy dołączyć:

 

– wypełniony formularz reklamacyjny (plik do pobrania)
– dowód zakupu – fakturę VAT lub paragon

Reklamowany towar wraz z wyżej wymienionym kompletem dokumentów należy odesłać na własny koszt na adres:

AROS-SPORT
ul. Czesława Strzeszewskiego 15/66

20-153 Lublin

AROS-SPORT.COM nie przyjmuje żadnych przesyłek przysłanych za pobraniem. Jeśli reklamacja zostanie uznana towar odsyłamy na własny koszt, jeśli zaś reklamacja zostanie odrzucona koszty transportu (11,90zł z VAT) pokrywa Klient. Mail kontaktowy w sprawach reklamacyjnych to: info@aros-sport.com

Wszystkie reklamacje są rozpatrywane indywidualnie.

Gwarancji nie podlegają wszelkie uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, obtarcia, rozcięcia itp.), oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym i lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem producenta użytkowaniem.

2015-11-04 11:02:21

Podziel się tym ze znajomymi!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.Rozumiem i akceptuję.